PALOMINO
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Horrses
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nieśmiała zatoczka

Go down 
+4
Cogu
Kelaya
Okeanos
Pożeracz Dusz
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mistiness
Rumak
Mistiness


Liczba postów : 265
Join date : 29/07/2016

Nieśmiała zatoczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieśmiała zatoczka   Nieśmiała zatoczka - Page 2 EmptyWto Sie 16, 2016 7:47 pm

Mistiness prychnęła z pogardą.
A skąd pewność, że jestem w ciąży? Sugerujesz, że jestem gruba? Uniosła brew. I skąd pewność, że w ogóle ruja mi się zaczęła? Skąd pewność, że nie zaczęła mi się niedługo po naszym spotkaniu? Zapytała pewnym, acz tajemniczym głosem. Fakt, nagięłam naszą umowę, ale nie w ten sposób, co podejrzewasz. Powiedziała z pewnością siebie. Po chwili jednak poszła za nim, uznając, że nie warto z nim dyskutować. Musiała w jak najbardziej przekonujący sposób odegrać swoją rolę. A na razie brzmiała, jakby wszystko to było prawdą...
z.t
Powrót do góry Go down
Cogu
Rumak
Cogu


Liczba postów : 372
Join date : 27/07/2016
Age : 22
Skąd : stado które uciekło z hodowlii rasy Tennessee Walker

Nieśmiała zatoczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieśmiała zatoczka   Nieśmiała zatoczka - Page 2 EmptyWto Sie 16, 2016 11:49 pm

Cogu stracił Mistiness z oczu już spory kawał drogi temu. Teraz zdawał się jedynie na węch. Niestety ślad kończył się tutaj. Gdyby Magnus był pewnie wysłałby go na poszukiwania, nie było go jednak co bardzo dołowało Coga. Mogłeś się pospieszyć idioto. W tym momencie poczuł kolejny zapach. Alcander tutaj był... Miss, O NIE ! Pomyślał a po jego pysky spłynęła jedna samotna łza. Wiedział że teraz nie może się poddać. Ruszył przed siebię szybkim kłusem. Wiedział gdzie Mistiness teraz jest, musiałbybyć głupcem aby teraz iść ją ratować. Nie teraz, nie sam...
Z/t
Powrót do góry Go down
Della

Della


Liczba postów : 63
Join date : 07/08/2016

Nieśmiała zatoczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieśmiała zatoczka   Nieśmiała zatoczka - Page 2 EmptyNie Sie 21, 2016 2:30 pm

Brzuch Delli był już naprawdę duży, jego właścicielka czuła to przy każdym kroku, gdy zamierzała nad morze. Przyszła tu bo... miała taki kaprys. Oprócz tego miała też ochotę na trawę o smaku bryzy morskiej. Weszła do wody, która delikatnie obmywała jej ciało. Uśmiechnęła się nieco do siebie. Wreszcie relaks... albo i nie. Nagle Della poczuła, że odchodzą jej wody. Poczuła nagłe mdłości; zaczęło się. Wyszła na brzeg i stanęła na piachu, rozstawiając szeroko nogi. Poczuła skurcz i postanowiła, że jednak nie będzie rodzić na stojąco. Delikatnie opadła na ziemię i położyła się na boku. Zaczęła przeć z całej siły. Poród był bolesny, ale na szczęście przebiegał gładko. Della czuła już coraz większe zmęczenie, gdy poczuła, że zaraz już koniec. Kolejny skurcz był mocniejszy od pozostałych, lecz wypchnął już na świat jej potomka. Leżała jeszcze chwilę, mając świadomość, że jest spocona i zakrwawiona. Po chwili uniosła łeb i zobaczyła, że źrebak jest ogierkiem, jak przewidywał Alcander. Zaczęła go czyścić z tych wszystkich obrzydliwości, po czym uśmiechnęła się lekko, nie mając pojęcia, co dalej.
Witaj na świecie, mały. Powiedziała i wstała, by następnie trącić go nosem, aby on także wstał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nieśmiała zatoczka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nieśmiała zatoczka   Nieśmiała zatoczka - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Nieśmiała zatoczka
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PALOMINO :: ZIEMIE NICZYJE :: Lazurowe Morze-
Skocz do: