PALOMINO
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Horrses
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mroźne cele

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Pożeracz Dusz
Władca
Pożeracz Dusz


Liczba postów : 232
Join date : 21/07/2016
Skąd : Zaświaty.

Mroźne cele Empty
PisanieTemat: Mroźne cele   Mroźne cele EmptyNie Sie 14, 2016 8:25 pm

Głęboko, głęboko w tundrze, wśród drzew spętanych okowami z lodu... Kamienna budowla o nieco przerażającym kształcie. Ściany nie trzymają ciepła, więc zawsze jest tutaj przeraźliwie zimno oraz sucho. Powietrze uchodzi z nozdrzy i warg kłębami pary, ciało wyziębia się. Co kilka metrów na ścianie płoną pochodnie, lecz nie dają odpowiedniej ilości ciepła. Tylko prawdziwie zahartowane konie, prawdziwie sercem oddane Acarowi są w stanie spokojnie przetrwać ziąb lochów. A wiatr hula, przetacza się po korytarzach. Kamienne mury są ostre i surowe, szerokie, lecz przypominające nory. Z metalowej kraty na suficie zwisają łańcuchy, podzwaniające o siebie w upiornej kakofonii. Pod ścianami stoją rzędy klatek, ich pręty są grube, lodowate i skorodowane. W każdej z nich znajduje się kilka metalowych pierścieni wychodzących ze ścian lub dolnych partii klatki, służących do przywiązywania lub przykuwania ofiary. A na chłodnym kamieniu murów rozwieszone są, połyskujące groźnie, narzędzia tortur wszelakich. Miłej zabawy.


Ostatnio zmieniony przez Devourer dnia Pon Sie 15, 2016 6:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pożeracz Dusz
Władca
Pożeracz Dusz


Liczba postów : 232
Join date : 21/07/2016
Skąd : Zaświaty.

Mroźne cele Empty
PisanieTemat: Re: Mroźne cele   Mroźne cele EmptyNie Sie 14, 2016 8:30 pm

Wparował tu, ciągnąc za sobą na sznurach piękną, arabską klacz. Trochę, ale tylko trochę dała mu popalić. Wciąż liczył po cichu na chwilę rozrywki. Otworzył jedną z cel, o skorodowanych, pokrytych szronem prętach i otworzył drzwi, uroczym gestem zapraszając klacz do środka. Jeśli się opierała, siłą zmusił ją do wejścia. Wszedł za nią. I zamknął drzwi na klucz.
Szybkim ruchem narzucił na jej szyję łańcuch, przypiął go do ściany i spojrzał na nią w zadumie.
- I jak, słońce? - zagadnął melodyjnym tonem. - Podoba ci się u nas? Nie nazbyt wilgotno i ponuro? - Uśmiechnął się paskudnie, a potem strzelił z ogona - ot tak, dla wykonania jakiegoś prostego gestu. Potem podszedł do niej i przesunął chrapami po jej łopatce. - Zdradź, jak ci na imię? - Brzmiało to jak pytanie, dzięki odpowiedniemu akcentowi. Każdy jednak zorientowałby się, że to rozkaz.
Powrót do góry Go down
Sinnyelle

Sinnyelle


Liczba postów : 36
Join date : 29/07/2016

Mroźne cele Empty
PisanieTemat: Re: Mroźne cele   Mroźne cele EmptyPon Sie 15, 2016 10:40 am

Weszłam za nim, co jakiś czas zatrzymując się lub szarpiąc. W gruncie rzeczy jednak udało mu się dotrzeć ze mną na miejsce. Przed celą zatrzymałam się, i strzeliłam z ogona, tak aby go gdzieś uderzył. W końcu jednak ogier wepchnął mnie siłą do celi. W końcu był ode mnie silniejszy. Jako że byłam koniem arabskim, pustynnym, przyzwyczajonym do gorąca, było mi zimno. Ale nie miałam nic do gadania. Gorzej jak spróbuje mnie rozgrzać w inny sposób.
- Nie, nie podoba. Za zimno. - odpowiedziałam mu. Pod wpływem jego dotyku cała zadrżałam, ale stałam spokojnie. Rzuciłam mu wrogie spojrzenie. - Mam na imię Sinnyelle. - powiedziałam chłodno.
Powrót do góry Go down
Pożeracz Dusz
Władca
Pożeracz Dusz


Liczba postów : 232
Join date : 21/07/2016
Skąd : Zaświaty.

Mroźne cele Empty
PisanieTemat: Re: Mroźne cele   Mroźne cele EmptyPon Sie 15, 2016 7:09 pm

Spoiler:

W pustej przestrzeni rozbrzmiał cichy, gardłowy śmiech anioła. Spodobało mu się uderzenie z ogona. Nawet na przegranej pozycji ona nie przestaje walczyć o swoje. Uważał to za urocze.
- Znam kilka wspaniałych sposobów na rozgrzanie, ale widzę, że ktoś się już tobą zajął - powiedział, podszczypując ją zębami w ucho i przesuwając pyskiem po jej spalonym włosiu. - Dziwne, że tak urocza klaczka jak ty ma tak potężnych wrogów. Kto to był? - zapytał, a trzy słowa zawisły w powietrzu. To musiał być ktoś potężny. Spalił jej grzywę i ogon. Gdyby spaliła się z przyczyn naturalnych, nie byłoby to tak precyzyjne, bo ogień nie tknął skóry. Zresztą Devourer miał własną opinię na ten temat. Żaden koń nie potrafił w naturalny sposób otrzymywać ognia, chyba że... ktoś taki jak on. Władający magią, tyle że ognia. Koniecznie musiał się dowiedzieć, kto to był.

z/t oboje bo fabuła obumarła
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mroźne cele Empty
PisanieTemat: Re: Mroźne cele   Mroźne cele Empty

Powrót do góry Go down
 
Mroźne cele
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cele

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PALOMINO :: TERYTORIUM ACARU :: Srebrna Tundra :: Słoniowe Lochy-
Skocz do: