PALOMINO
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Horrses
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Poszukiwani MG!

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Alcander
Władca
Alcander


Liczba postów : 305
Join date : 19/07/2016

Poszukiwani MG! Empty
PisanieTemat: Poszukiwani MG!   Poszukiwani MG! EmptyCzw Wrz 15, 2016 2:30 pm

A więc, ponieważ z racji tego, że wakacje się skończyły, ja mam mniej czasu, zaś Arctidis jest na dość przymusowym wyjeździe ( bądźmy szczere/szczerzy, nie można wszystkiego zwalić na biednego Aniołka ) poszukiwani są MG, najlepiej z dwójka, którzy będą wtrącać się w sesje, urozmaicając je, jak również i oceniać porwania, obrony etc. ( póki co nie walki, chociaż to z czasem z pewnością ^^ ). Nie musi być to osoba która MG była już wcześniej, jednakże musi być kreatywna i gotowa poświęcić forum trochę czasu.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia w tym temacie.
Kod:

[b]Jak długo jesteś na forum?[/b]
[b]Dlaczego chcesz być MG?[/b]
[b]Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na tą funkcję?[/b]
[b]Czy masz jakieś doświadczenie w tej kwestii?
[/b]
Powrót do góry Go down
https://palomino.forumpolish.com
Daenerys
Władca
Daenerys


Liczba postów : 42
Join date : 08/08/2016

Poszukiwani MG! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani MG!   Poszukiwani MG! EmptyCzw Wrz 15, 2016 2:47 pm

Jak długo jesteś na forum? Od oficjalnego otwarcia ^^ (Kelaya)
Dlaczego chcesz być MG? Otóż byłam nim już na innym forum i podoba mi się ta funkcja, a poza tym wchodzę codziennie minimum raz dziennie(o ile nie mam focha xD). No i oczywiście zależy mi na zwiększeniu aktywności, a aby to w jakiś sposób osiągnąć mogę urozmaicać fabułę graczom, którzy są i aby zatrzymać ich na dłużej.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na tą funkcję? Minimum raz n a dzień około 3-5 godzin. W weekendy oczywiście będę częściej ;D chyba, że coś mi wypadnie (każdy jest tylko człowiekiem)
Czy masz jakieś doświadczenie w tej kwestii? Otóż mam ;3 Co prawda nie wielkie, acz posiadam ;P
Powrót do góry Go down
Cogu
Rumak
Cogu


Liczba postów : 372
Join date : 27/07/2016
Age : 22
Skąd : stado które uciekło z hodowlii rasy Tennessee Walker

Poszukiwani MG! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani MG!   Poszukiwani MG! EmptyCzw Wrz 15, 2016 4:31 pm

Jak długo jesteś na forum? Od początku :3
Dlaczego chcesz być MG? Po prostu chcę żeby żyło, każdy widzi jaka teraz jest sytuacja...
Poza tym jestem bardzo aktywna (ahhh ta skromność), mam różne szalone i oryginalne pomysły (przynajmniej tak myślę xD). Do tego ostatnimi czasy zostałam MG na innym forum i wydaje mi się że nie jestem taka zła xD. Dodałabym jeszcze kilka pochlebnych mi zdań ale myślę że mnie już trochę znasz Razz
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na tą funkcję? Jeśli mi się uda oczywiście będę często wchodzić i działać. Na pewno będę aktywna od 16 do... Długo xD
Czy masz jakieś doświadczenie w tej kwestii? Jak już wspomniałam, inne forum. MG do eventu :3
Powrót do góry Go down
Alcander
Władca
Alcander


Liczba postów : 305
Join date : 19/07/2016

Poszukiwani MG! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani MG!   Poszukiwani MG! EmptySob Wrz 17, 2016 12:16 am

Po niezbyt długim zastanowieniu - przemyślenia na ten temat nie były zbytnio potrzebne - uznałam, że zarówno Mist, jak i Cogu nadają się na MG.

Gratulacje! Witamy w ekipie!
Powrót do góry Go down
https://palomino.forumpolish.com
Sponsored content





Poszukiwani MG! Empty
PisanieTemat: Re: Poszukiwani MG!   Poszukiwani MG! Empty

Powrót do góry Go down
 
Poszukiwani MG!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PALOMINO :: Do Użytkowników-
Skocz do: